Novostavba 3-izbového bytu s parkovaním v rezidenčnom objekte v centre Prešova na predaj

Cena 175 000 EUR
Lokalita Prešov, Tarasa Ševčenka 5
Aktualizácia 7.4.2020
Vlastníctvo firemné
Podlahová plocha 101 m2
Na poschodí 1
Stav novostavba
Energetický certifikát A

Ponúkame Vám na predaj posledný 3-izbový byt v rezidenčnom objekte v širšom centre Prešova s vlastným parkovaním v súkromnom uzavretom areále.

Byt sa nachádzajúci na 1. poschodí na ulici Tarasa Ševčenka č. 5 v širšom centre Prešova (pri gymnáziu Sv. Moniky) - 5 min. od Hlavnej ulice.
Má výmeru 91 m2, v byte sa nachádza veľký balkón s výmerou 8 m2 (1,8 m hĺbka x 4,5 metrov dĺžka) orientovaný na juhozápad, ktorý je prepojený veľkým presklenným oknom s priestrannou obývačkou a kuchyňou (so špajzou).
V byte sú ďalej 2 samostatné nepriechodné izby so šatníkom, oddelené WC, kúpeľňa. Príslušenstvom bytu je veľká murovaná pivnica s výmerou 10 m2 na prízemí objektu.
Vykurovanie v byte je prostredníctvom plynového kondenzačného kotla a teplovodného podlahového vykurovania ovládaného digitálnym termostatom.
V byte je zabezpečené pripojenie k optickému internetu.

Byt sa predáva v štádiu holobytu.

Bližší popis bytu nájdete na podstránke:
https://urbanreal.sk/novostavby

Ponúkame Vám tiež možnosť dokončenia bytu na kľúč - realizáciu kompletného dokončenia a zariadenia bytu na mieru podľa Vašich požiadaviek na základe odsúhlasenej vizualizácie. Bližšie info v RK.

Cena holobytu s parkovacím miestom a pivnicou: 175.000 Eur s DPH

Cena zahŕňa dokončený skolaudovaný holobyt s dokončeným exteriérom objektu, sadové úpravy pozemku, zastavaný a priľahlý pozemok vrátane vlastného vyhradeného parkovacieho miesta na vlastnom pozemku pred objektom.
Bytový dom Tarasa Ševčenka ponúka príjemné tiché bývanie v novostavbe iba so 7 bytmi v uzavretom areáli s videovrátnikom a vyhradenými parkovacím miestami pre všetky byty.
Na prízemí objektu sa nachádzajú 2 malé kancelárie so samostatnými vchodmi z exteriéru.

Financovanie kúpy je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý Vám sprostredkujeme bezplatne a s najlepšími podmienkami na trhu. Bližšie info v RK.

V prípade záujmu kontaktujte makléra:

Mgr. Ladislav Šandor
tel.: 0918 528 326, 0948 362 720
e-mail: sandor@urbanreal.sk
web: www.urbanreal.sk

zobraziť celý inzerát

Poslať inzerát známenu


Sledovať ponuku
NOVÉ BYTY A NEBYTOVÉ PRIESTORY S VLASTNÝM PARKOVANÍM NA NÁBREŽNEJ UL. NA PREDAJ